انواع پروفیل های نور خطی

انواع پروفیل های نور خطی برای سفارش کد مورد نظر خود را ارسال کنید 

نور خطی لوستری

نور خطی لوستری 

نور خطی لوستری به انواع مدل های آویز نور خطی گفته میشود که به وسیله سیم بکس آویز میشود. چراغ خطی لوستری امروزه به جای لوستر های قدیمی استفاده میشود .

نور خطی توکار 

نور خطی های توکار مدل دیگری از چراغ خطی ها یا همان نور خطی میباشد که داخل سقف یا دیوار کار میشود. محل اجرا این نور خطی بهتر است از قبل تعیین شده باشد . 

نور خطی روکار

نور خطی روکار 

نور خطی ها به دلیل داشتن بدنه آلومینیومی دارای زیبایی و جلوه زیبا میباشد نور خطی های روکار میتواند.علاوه بر ایجاد روشنایی با داشتن بدنه زیبا اعث زیبایی محیط شود 

نور خطی روکار

نور خطی کناف

نور خطی کناف امروزه به دلیل استفاده از سقف های کناف که امروزه بسیار زیاد شده است.طرحی شده نور خطی کناف به دلیل طراحی ویژه خود برای سقف های کناف استفاده مشود

نور خطی و چراغ خطی| خرید نورخطی نورا کینگ 

نورخطی یک مدل از محصول روشنایی میباشد. که در بازار به نام های چراغ خطی ، چراغ لاینر ، لاین نوری و لاینر چراغ معروف است. تکنولوژی نورخطی از یک بدنه آلومینیومی و دفیوزر تشکیل شده است. بدنه آلومینیومی سبک باعث باعث میشود علاوه بر طول عمر وزن نورخطی را نیز کاهش میدهد.جنس آلومینیومی از زنگ زدگی جلوگیری میکند و همینطور زیبایی چشم نوازی دارد.

ویژگی نور خطی

نور خطی  

 

تولید نور خطی به نحوی صورت گرفته است. که با طراحی مدرن و مینیمال کااملا سازگار است. روشنایی خطی میتواند در طراحی داخلی بسیار کاربرد داشته باشد. مخصوصا در حال حاظر که استفاده از چراغ های سنتی و قدیمی کنار میرود و طراحی های مینیمال طرفداران بیشتری را دارد.

 • طراحی دیفیوزر پرتاب نور و پخش شدن نور در نورخطی ها یا همان چراغ خطی به نحوی میباشد. که نور را به طور یکنواخت پخش میکند. و باعث ادیت شدن چشم یا خستگی آن نمیشود و در عین حال روشنایی مورد نظر را تامین میکند.
 • اندازه های متنوع تنوع اندازه نورخطی با شکلی است. که برای هر محلی به راحتی میتوان چراغ خطی مورد نظر را پیدا کنید. نورخطی ها هر چقدر دارای اندازه بزرگی باشند. نور بیشتری را پخش میکند و بر عکس همین موضوع نیز برقرار است.
 •  قابلیت نصب لاینر خطی که به نورخطی بیشتر شهرت دارند. قابلت نصب بسیار بالایی دارند. و به راحتی میتوان آن ها را در هر فضایی نصب نمود. نصب نورخطی در کنج دیوار که حتی مدلی به نام نورخطی کنج نیز وجود دارد نصب نورخطی توکار و نصب نورخطی روکار و حتی به صورت نصب نورخطی آویز که شاید با نام لوستر نورخطی نیز بشناسید.
 • رنگبندی پروفیل ها نور خطی ها در سه رنگ سفید،نقره ای و مشکی معمولا تولید میشوند. و بنا بر احتیاج افراد هر رنگ مورد استفاده قرار میگیرد. در طراحی داخلی و ست کردن دکوراسیون دست بازی دارید.

برای سفارش و دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد نور خطی ها با ما در تماس باشید 

کاربرد های نور خطی

نور خطی

 

ابتدا نور خطی ها در دفاترو لابی های هتل یا دفتر اداری کاربرد داشت. و سپس از نور خطی ها در کافی شاپ ها نیز استفاده شد. اما با توجه به گستردگی تولیدات نورخطی قابلیت استفاده چراغ خطی بسیار زیاد است .

اکنون به راحتی متوان نور خطی ها را در کابینت آشپزخانه ها که به نام نورخطی کابینت نیز شناخته میشود. کنج دیوار ها و کنج کابینت ها به راحتی میتوان از لاینر چراغ استفاده کرد.

سقف ها نیز به راحتی قابلیت نصب نور خطی را دارند. که در افراد به اسم نورخطی سقف نیز شناخته میشوند. حتی برای سقف های کناف قابلیت استفاده نورخطی وجود دارد. نورخطی کناف با طراحی منحصرد به فرد خود به راحتی قابل نصب در سقف کناف است.

پروفیل نور خطی با توجه به مدل طراحی که دارند. فضای بسیار کمی را اشغال میکند. و روش نصب های متفاوت در نصب نورخطی آنقدر دست شما باز است. که میتوانید انواع طرح ها و الگوهای مد نظر خود را ایجاد کنید. با وصل کردن چراغ خطی به یکدیگر مدل های ترکیبی خاصی ایجاد میشود. که اما باید توجه داشت استفاده بیش از حد نورخطی میتواند. پرتو نور زیادی را بازتاب نماید. 

مهم ترین مزیت چراغ خطی در چیست ؟

نور خطی

 

اکنون دیگر بیشتر لامپ ها و نورها از مد افتاده و همگی جایگزین چراغ های خطی شده و نورخطی شده اند اما دلیل آن چیست. نورخطی ها چه مزیت هایی دارند که انقدر محبوب شده و تقاضای بالایی را دارند.

در این مقاله بررسی میکنیم که چه مزیت ها و ویژگی هایی باعث محبوبیت نورخطی شده است .

مکانیزم به کار رفته در این نور خطی نسب به چراغ های قبلی بسیار متفاوت است. و با استفاده از تکنولوژی های مدرن کارایی آن را افزایش داده است. و باعث شده تا نور را مناسب و بیشتر در محیط پخش کند. این نورخطی ها دارای عرض بندی مختلفی است که با توجه به محیط مد نظر میتوانید. از مدل های مختلف استفاده کنید .

مزیت های نور خطی

نصب توکار نورخطی

نور خطی توکار یا چراغ خطی توکار  یکی از مزیت های مهم است که دیگر اثری از چراغ دیده نمیشود. و در محیط به صورت توکار نصب میشود اگر محیط که مد نظر شماست این قابلیت را داشته باشید از این مزیت غافل نشوید .

با این ویژگی دست طراحان داخلی نیز باز است و میتوانند انواع مدل ها را اجرا کنید

از دیگر ویژگی های آن میتوان به :

طول عمر زیاد ٫ کاربرد بالا٫ مصرف بهینه انرژی٫ زیبایی و روشنایی مناسب .

لوستر های آویز

استفاده از لوستر ها از دیرباز مورد استفاده بوده و بسیار پرتقاضا امروزه نیز اینچنین است و لوستر های بسیاری در طرح های مختلف ایجاد شده است اما با استفاده از نور خطی شما تمام مزین های نور خطی را دارید و حالا به وسیله سیم بکسل آویز میتوایند هر مدلی که مد نظر دارید را اجرا لوستر هایی بسازید که بسیار مورد توجه قرار گیرند.

یکی از مشکلاتی در لوستر ها وجود داشت ارتفاع آن ها بود اما با نورخطی هر ارتفاعی را میتوایند تنظیم کنید کوتاه کنید یا بلند کنید.

از مزیت های دیگر میتوان به : نوردهی بالا٫طول عمر و شار نوری

چراغ خطی های آویز را در هر محلی میتوانید استفاده کنید  و کمترین محل را اشغال میکند

در آشپزخانه در اتاق پذیرایی یا بالای میز نهار خوری

در حال حاضر به دلیل کمبود منابع انرژی به شدت نیازمند استفاده از چراغ هایی با بازده بیشتر و میزان انرژی مصرفی کمتر هستیم. به همین دلیل انتخاب چراغ ای آویز بهترین گزینه برای شما خواهد بود

نصب روکار نو رخطی

نصب روکار نور خطی شاید افرادی مد نظر دشته باشد که چراغ های لاینر را به صورت روکار نصب کنند یا امکان نصب توکار یا آویز را ندارند. لاینر خطی این امکان را نیز ایجاد میکند که به به راحتی نورخطی روکار را نصب کنید. حتی طراحی مدل ها آنقدر بالاست که اگر قصد داشته باشید در کنج دیوار یا انواع سقف های دیگ استفاده کنید قابلیت نصب روکار را داشته باشید. در این مدل نصب پروفیل بیرون قرار میگیرد و کاملا مشخص است. این مدل نصب میتواند زیبایی پروفیل را نیز نمایان کند. که بسیار چشم نواز است

برای سفارش و دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در مورد نور خطی ها با ما در تماس باشید 

رنگ بندی نور خطی 

جنس نور خطی از آلومینیوم آنودایز شده میباشد. فلزی که سبک است و مقاوم است و در برابر زنگ زدی واکنش نشان نمیدهد . این فلز به طول طبیعی رنگ نقره ای دارد. پس میتوان گفت رنگ پیشفرض نور خطی ها نیز همان نقره ای میباشد. اما رنگبندی نور خطی ها وچراغ خطی ها فقط به نقره ای اختصاص نمیابد زیرا در مواقعی بسیاری لازم است که از رنگ های دیگری نیز برای طراحی دکوراسیون استفاده شود. بنا براین بدنه اصلی نورخطی ها علاو بر نقره در رنگ های سفی و مشکی نیز تولید میشود. که این رنگ ها به وسیله آنودایز روی فلز انجام میگیرد به وسیله این رنگ ها که رنگ بندی مکمل نیز محصوب میشوند و به سادگی با بسیاری از مدل های دکوراسیون ست خواهد شد زیرا رنگ مشکی و سفید رنگ مکملی هستند.به وسیله رنگ بندی پروفیل نور خطی لوستر های آویز و مدل های روکار بسیار جذاب و شیکی را میتوانید داشته باشید 

قیمت نورخطی

قیمت لاینر های چراغ یا همان قیمت نور خطی به مدل انتخابی شما بستگی دارد کاملا واضح است که هر چقدر پروفیل و دفیوزر بیشتر در نورخطی به کار گرفته شده باشد قیمت آن نیز بالا تر خواهد بود منظور از استفاده پروفیل و دفیوزر سایز بندی چراغ های خطی است. قیمت نورخطی ( قیمت چراغ خطی) به اندازه آن ها بستگی دارد برای مثال چراغ خطی ۱۰ سانتی گران از چراغ حطی ۲ سانتی است

جمع بندی : امروزه دیگر از قصد استفاده از تامین روشنایی برای محل کار ، خانه ، کافی شاپ ، رستوران و یا هتل ها و … را دارید. استفاده از لامپ ها دیگر منسوخ شده است. نورخطی یا لاینر چراع بهترین روش و مدرن ترین راه حل برای تامین روشنایی است. استفاده از تکنولوژی مدرن و در عین جال کم مصرف و کارآمد به کمک شما خواهد آمد. طراحی مینیمال میتواند به دکوراسیون داخلی و یا خارجی شما کمک کند جهت سفارش محصول با ما نورا کینگ در ارتباط باشید 

نور خطی و نور پردازی  آشپزخانه

آشپز خانه ها یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محل ها در خانه و یا محیط کار است. نحوه نورپردازی و استفاده از چراغ های مناسب تاثیر بسیار بالایی در این فضا دارد. چند نکنه که باید آن ها را در نورپردازی رعایت کرد به صورت زیر است
نور خطی

 

 • نورپدازی به صورت پخش شده باشد و نه تاکیدی
 • تمام مناطق باید زیر نور قرار بکیرند
 • از کنج دیوار ها و گوشه دیوار ها نیز میتوان استفاده کرد
 • از رنگ های روشن و یا سفید استفاده شود
 • اگر سقف کوتاه است بهتر است به صورت توکتر نورپردازی شود
 • میتوان لوستر های متنوعی ایجاد کرد
 • استفاده از لوستر باعث میشود نور به طور کامل پخش نشوو در این صورت میتوان از کنج دیوار ها برای نور پردازی نیز استفاده کرد.
 • استفاده از نور خطی در عرض های مختلف میتواند جذابیت بیشتری داشته باشد.
 • سقف های کناف نیز محدودیتی برای اجرای نور خطی ندارند. در این سقف های از مدل های نور خطی کناف استفاده کنید

به وسیله نور خطی ها میشتوان به راحتی تمام نیاز های مورد نظر در نورپردازی آشپزخانه را تامین کرد. حتی محلی که به فکرتان نمیرسد در آنجا بتوان نوری به کار برد به وسیله چراغ خطی ها این کار امکان پذیر است. با نصب و نورپردازی درست میتوان آشپزخانه های کوچک را با نورپردازی بزرگ تر از آنچیزی که هستند نشان داد و آشپزخانه های بزرگ را نیز با تامین نور کافی تمامی محل ها را کاملا روشن نگه داشت به شکلی که چشم افراد اذیت نشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]