نور خطی

مزایای نور خطی در چیست؟

امروزه نور خطی یا همان چراغ های خطی جایگزین روش های قدیمی نورپردازی شده است. اما چه چیزی باعث شد که نور خطی بتواند این چنین پرطرفدار شود. و بتواند راه خود را به بیشتر فضاها باز کند.
با هم مواردی که باعث شد چراغ خطی این چنین مورد توجه قرار بگیرد را بررسی میکنیم

1. قابلیت نصب نور خطی  :

نور خطی

نور خطی ها این قابلیت را به شما میدهند که در هر فضایی بخواهید نورپردازی انجام بدهید.
انواع مختلف سقف ها و حتی سقف های پیش ساخته و کناف نیز قابلیت نصب نور خطی را دارد. حتی مدل هایی مخصوص این سقف نیز ساخته شده است .
در گذشته شما فقط یک حالت برای نصب داشتید. اما با انتخاب نور خطی میتوانید مدل های نصب متفاوتی را اجرا کنید اگر قصد دارید به صورت روکار چراغ را اجرا کنید یا حتی تو کار و در صورتی که نیاز به چراغی همانند لوستر دارید قابلیت نصب آویز نیز در اختیار شماست این قابلیت نصب را شما فقط در چراغ خطی ها یا همان نور خطی میتوانید مشاهده کنید این را نیز در نظر بگیرید در نصب آویز شما حتی قابلیت تنظیم ارتفاع در اختیار دارید پس اگر با سقف بلند یا کوتاه روبه رو هستید. جای نگرانی برای شما وجود ندارد .

2.عملکرد چراغ خطی :

 

چراغ خطی

چراغ خطی برای شما کم نمیگزارد . با نصب یک چراغ خطی شما آن چیزی را که نیاز دارید. برای تامین نور داشته باشید در اختیار دارید کافی است. مدلی با نور مورد نیاز خود سفارش دهید در نور خطی هایی که دارای عرض بیشتری هستند. با قرار گرفتن ال ای دی بیشتر حتی میتوانید. نور پردازی کاملی برای محیط داشته باشید. اگر قصد دارید نور گرم و یا نور سرد برای محیط فراهم کنید. و در بعضی مواقع شاید نیاز به نورپردازی با رنگ های مختلف باشید. این مورد نیز به راحتی امکان پذیر است. و جای نگرانی برای عملکرد نور خطی وجود ندارد دفیوز استفاده شده. در نور خطی ها با پخش مناسب نور باعث میشود. شدت نور ساطح شده چشمام را اذیت نکند و باعث خستگی آن ها نشود

3.زیبایی لاینر چراغ :

لاینر خطی

 

در نصب نور خطی ها دست شما باز است میتوانید. انواع طرح های هندسی را اجرا کنید و یا با نصب آویز لوستر هایی با خلاقیت خودتان تشکیل دهید. استفاده از آلومینیوم انودایز شده در رنگ های مختلف باعث میشود. جلوه زیبا تری هنگام مشاهده چراغ داشته باشید. و رنگ آلومینیوم رنگی است که هرگز از مد نمی افتد شاید بتوان گفت بزرگتری مزیت نور خطی قابلیت نصبی است که به هر مدلی که شما بخواهید در می آید با گوشه های مربع یا زیگزای یا طرح های با زاویه های مختلف

4.مقرون به صرفه :

لاینر چراغ

 

تا این جا متوجه شدید که نور خطی ها دارای چه قابلیت هایی هستند و شاید حالا به این فکر کنید که چنین قابلیت هایی باعث میشود قیمت بسیار زیادی برای یک چراغ باید پرداخت کرد در صورتی که اینطور نیست یکی از دلایل استقبال از نور خطی قیمت به صرفه آن است شما میتوانید انواع و مدل ها و طرح های نور خطی را داشته باشید و از تمام قابلیت های آن استفاده کنید اما با قیمت مناسب باید اینطور گفت که قیمت نور خطی یکی از مزایای آن است
5.انواع نور خطی : نور خطی دارای مدل های متفاوتی هستند دارای عرض های متفاوت با اندازه های کوچک و بزرگ و ارتفاع مختلف ارتفاع که هر کدام دارای قابلیت مختلفی هستند و برای محلی استفاده میشوند که برای آنها ساخته شده اند. مدل های نور خطی فقط به اندازه آن ها ختم نمیشود مدل هایی طراحی شده است که مناسب کنج دیوار مناسب کابینت ها و حتی مناسب انواع سقف های پیش ساخته مانند کناف است.

کلام آخر :

اگر قصد تهیه چراغ یا لامپی برای تامین نور مورد نیاز فضای خود دارید. نور خطی یکی از بهترین گزینه ها برای شما میباشد. مدل های مختلف زیبایی و طراحی مدرن و در عین حال تامین نور مورد نیاز شما را بر آورده کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *