نور خطی

نورپردازی آشپزخانهنور پردازی آشپزخانه

نور خطی

 

آشپزخانه قلب تپنده هر خانه محسوب میشود. در این فضا دید مناسب و نورپردازی بسیار اهمیت دارد و باید اینطور گفت یکی از پرترافیک ترین فضاهای خانه محسوب میشود نور پردازی در این آشپزخانه باید به نحوی باشد که افراد دید کامل و نور مناسب داشته باشند این نورپردازی علاوه بر روشن کردن محیط باید بتواند فضای کابینت ها و اطراف آن را نیز روشن بکند و در عین حال میزان شدت نور بع نخوی باشد که باعث اذیت چشم نشود

انواع نور خطی آشپزخانه

 

نور خطی

در اشپزخانه شما میتوانید مدل های مختلفی از نور خطی را نصب بکنید. به وسیله مدل های توکار میتوانید به راحتی نور خطی های خود را توکار نصب کنید به این شکل یک دیزاین مینیمال خواهید داشت اگر سقف بزرگ تری دارید قابلیت نصب آویز نور خطی را دارید میتوانید چراغ خطی یا همان لاینر چراغ را به صورت لوستری نصب کنید این را هم بدانیم که نگرانی بابت ارتفاع نداشته باشید چون چراغ خطی ها قابلیت تنظیم ارتفاع نیز دارند.
اما مدل های استفاده نور خطی در آشپزخانه به این دو مورد خلاصه نمیشود و نصب رو کار نیز یکی دیگر از مدل هایی است که میتوان استفاده کرد توجه کنید که بدنه تمام این نور خطی ها از آلومینیوم میباشد و رویه از جنس پلی کربنات و یا پلی پروپلین دارند که ضد باکتری میباشد و در عین حال پخش کننده نور را به میزان مطلوب ارائه میکند که نورپردازی آشپزخانه باعث اذیت کردن چشم نمیشود .

نور پردازی آشپزخانه کنح دیوار

نور خطی

تقریبا میتوان گفت در تمام اشپزخانه ها کنج دیوارها یا کابیت ها فضایی است. که نادیده گرفته میشود اما به راحتی میتوان با یک نورپردازی محیط را بسیار زیبا تر کرد.
شاید به نظر برسد که نورپردازی برای کنج دیوار کار سختی باشد. و نتوان به راحتی این کار را انجام داد اما نور خطی کنج به اسانی قابلیت نصب دارد. و نیاز شما را بر طرف میکند پس حتی قابلیت نصب در فضایی که شاید در ابتدا غیر قابل دسترس بود نیز امکان پذیر است . اگر در آشپزخانه هایی سقف کناف استفاده شده باشد. میتوان با استفاده از نور خطی کناف به راحتی انواع مدل های نورپردازی را انجام داد.
کلام اخر : نورپرازی آشپزخانه از مهم ترین کارهایی است که باید در خانه به آن توجه کرد اگر نور مناسب نباشد باعث خستگی افراد میشود شما با نور خطی علاوه بر تامین نور مورد نیاز میتوانید انواع لوستر ها را با خلایقت خودتان ایجاد کنید و حتی مدل های مربع یا مستطیل با زاویه های متفاوت را با نصب انواع مدل های نور خطی داشته باشید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *